Hejka, tan post jest o tym że mam nowy film: Jak zdobyć szybko poziom/level .1. <3 To jest mój pierwszy poradnik więc zapraszam bardzo serdecznie do obejrzenia tego filmu. Na MSP nazywam się: Katerine135246
Zapraszam znów gorąco do obejrzenia chcę aby ten film był sławny wobec innych filmów i żeby miał dużo wyświetleń ponieważ się starałam :) Z góry dziękuję za obejrzenie a jak tak dalej pójdzie to może będzia jakiś konkurs na blogu lub w artbook'u :) Jeszcze się zastanowię, a na razie dziękuję za 44 ( chyba ) wejść na blogu <3 To dla mnie coś znaczy <3 Mam nadzieję że mnie polubicie i polubicie tak samo dobrze jak mój film na razie <3 Ogólnie to ten blog szybko się rozwija i myślę że z tego coś będzie :) Miłego oglądania następnych postów myślę że wam się one podobają jak na razie to nieźle nam idzie :)
Okej. To koniec myślę że wam ten post podobał pa ;*
sobota, 28 lutego 2015
Moda od Kate .1.
Cześć. To jest " Moda od Kate ". Zapraszam !
Bardzo ładny look's nie sądzicie ?
Blada skóra czarno - białe ubrania pasują do siebie idealnie.
Creepersy są boskie ( przepraszam jeżeli źle napiszę nazwę tych butów ).
Tatuaż unikat na nogę bardzo ładne kolory.
Wystający zza białej kokardki róg jednorożca.
Tatuaże na rękach.
Plecak i kolczyki w brodzie .
Ogólnie look's ładny.
Możecie zrobić taki look's polecam.
Jak się wam podoba ?
Piszcie w komach.
Paa.
Witaj na bloguuu ;*
Cześć ;) To jest pierwszy post na blogu więc to będzie post wprowadzający ;)
Znam Madame Vincent Vieszag.
I to by było na tyle o mnie. Będę tutaj miała serię z Moda od Kate ale to w następnym poście ;)
Mam nadzieję że wam ten post się podobał ;)
Paa. Tu zdjęcie mojej moviestar ;***
Miło że trafiłeś akurat na mojego bloga. Okej już mówię o sobie.
Na MSP nazwyam się: Katerine135246
Mam 11 lat.
Nazywam się Weronika.
Prowadzę bloga (którego tu widzicie).
Lubię tańczyć.
Lubię rysować.
Kiedyś mój brat będzie nagrywał na YT z mojego kąta.Znam Madame Vincent Vieszag.
I to by było na tyle o mnie. Będę tutaj miała serię z Moda od Kate ale to w następnym poście ;)
Mam nadzieję że wam ten post się podobał ;)
Paa. Tu zdjęcie mojej moviestar ;***
Subskrybuj:
Posty (Atom)

