Cześć. To jest " Moda od Kate ". Zapraszam !
Bardzo ładny look's nie sądzicie ?
Blada skóra czarno - białe ubrania pasują do siebie idealnie.
Creepersy są boskie ( przepraszam jeżeli źle napiszę nazwę tych butów ).
Tatuaż unikat na nogę bardzo ładne kolory.
Wystający zza białej kokardki róg jednorożca.
Tatuaże na rękach.
Plecak i kolczyki w brodzie .
Ogólnie look's ładny.
Możecie zrobić taki look's polecam.
Jak się wam podoba ?
Piszcie w komach.
Paa.