niedziela, 15 marca 2015

Help me !

Cześć, pomużcie !

NWM co z tym zrobić ;-;
Pa ;* I Błagam o pomoc !

Zmiany na blogu :)

Cześć ! Jak widzicie są duże zmiany na blogu :) Mam współwłaściciela tego bloga :) KateMspStudio TV :) Jest nowe tło, nowa nazwa bloga i chyba tyle. Mam zamiar zrobić więcej zmian. A wgl. nie było postów bo szukałem jakiegoś ładnego tła na bloga itp. i mówię jeszcze raz będą większe zmiany na blogu więc się spodziewajcie nowych fajnych rzeczy :) Będę rozmyślał XD
Aktualnie siedzę na MSP i jest bardzo fajnie :) Zmieniłem wygląd ^^ Ale was to chyba nie obchodzi .___. Lecz dużo osób mn. już zaprasza do znaj mam albo 3 codziennie zaproszenia albo 1 .__. I jestem z was dumny :) W następnym poście będziemy pisali o Ntlew, która ma nowe konto na MSP ponieważ konto " Ntlew " jej ukradli i byłem smutny :'( Ale to nic bo ma nowe konto i będę jej pomagał z całego serca :) Ps: zrobiłem jej miniaturkę na odcinki ciekawe czy ją przyjmie XD 
Okejka tu macie moje zdjęcia :)

Zapomniałem powiedzieć. Przepraszam że nie było tak długo tych postów ale nie miałem czasu, szkoła, i zmiany do tego bloga :(
Ale od poniedziałku do środy ( może ) będą posty o godzinie 20:00 ale jak nie będzie to znaczy że u mn. stawiają słupy i wyłączą prąd :( Więc jeszcze raz przepraszam ;3 Pozdrawiam Ntlew :) Paa ;*

wtorek, 10 marca 2015

Pixi Star ♥ Nowe ubrania ?!

Hejka. Jak widzicie po tytule moderatorzy dodali nie jaką " Pixi Star " XDD I ona informuje nas o różnych wydarzeniach. Prześladowca XDD A poza tym są nowe ubrania gdy się robi konto na MSP i one są takie piękne że moja znajoma powiedziała że jestem spóźniony, a sama dziś się dowiedziała że są, a ja tylko powiedziałem że są ładne i tak zaczęła się nasza kłutnia. I od dzisiaj Patrycja czyli Lajla377 jest moim wrogiem. Więc tak już zawsze będzie :) Nie mam przyjaciół XDD Żartuję mam Ajcię, którą pozdrawiam ♥ A wgl " Pixi Star " jest niepotrzebna więc nwm dlaczego modzi ją dali ._. Chyba im się nudziło XDD Dziękuję za wysłuchanie tego posta ♥ 

Paa ♥


sobota, 7 marca 2015

Booster ! Niespodzianka !

Hejka, to jest post o boosterku :) Dzisiaj odpaliłem i wbiliśmy 14 level/poziom i jestem z was dumny :) Dziękuję tym co pomagali :)
Mam dla was niespodziankę :)
Już nwm ale chyba rok istnieje strona dogry.pl w której możecie zdobywać punkty i za nie otrzymywać różne nagrody na przykład: VIP elite na tydzień, na miesiąc lub na 3 miesiące :) Niestety nie można na rok, a szkoda fajnie by było :) Okejka zapraszam do znajomych: Katerine135246
Akceptuję od 14 levla więc zapraszajcie :)

Paa ;*

środa, 4 marca 2015

Moderator

Cześć, to jest post że do mnie napisał moderator itp. że zablokowali tego użytkownika, a co najlepsze moderator ma 18 poziom VIP i w najlepszych przyjaciołach ma jakieś moviestar, które nie są moderatorami, a mnie nie przyjmie nwm czemu oto dowód i pa :) 

Ps: Jeżeli jakiś moderator to zobaczy mogę usunąć tego posta na jego żądania ale musi do mnie napisać abym wiedziała że ten moderator jest prawdziwy. I musi na sobie pisać napis moderator jak na zdjęciu :) Pa :)
Nazwa: Katerine135246

wtorek, 3 marca 2015

Informacja :)

Hejka. To jest post informacyjny. W tym poście chciałbym powiedzieć że w dni szkolne będę pisał kiedy mi się chce, a w dni wolne od szkoły np. wakacje lub weekendy będę pisał trzy posty lub dwa :) Tak więc to na tyle z tych informacji :) Na MSP przyjmuję od 10 poziomu więc możecie mnie zapraszać :)
Nazwa: Katerine135246
Aktualnie siedzę na MSP więc czekam na zaproszenia :)

Paa ;*

niedziela, 1 marca 2015

Nowy tydzień mody :) Kraina lodu !

Hejka. Jak oceniacie nowy tydzień mody na MSP z " Krainy lodu " ? Ja oceniam dobrze ponieważ konkurs fajny i nwm czy autorzy krainy lodu się zgodzili aby taki tydzień mody powstał na MSP. Jest to trochę dziwne ale jest też dobrze. Mam dwa stroje z tego: Anny i Elzy lecz one są na innym koncie :) I tu macie zdjęcia:
Anna

Elza

To na tyle w tym poście.
Paa ;*

Zapraszam na nowy film :)

Cześć. Zapraszam was na nowy film ( poradnik ) pt. " Jak zdobyć dużo xSxCx .2. :) Najlepsze komentarze prezenty z listy życzeń :)
Okej jeżeli będzie 30 wejść obiecuję będzie kolejny poradnik i tak dalej i tak dalej :) Okejka a więc pod pierwszym poradnikiem na MSP było 38 wejść więc jak się wam uda w tym drugim poradniku zdobyć 40 wejść będę najszczęśliwsza na świecie :) Od razu podziękuję xYuuri za piękny look's na MSP :) I zapraszam na jej kanał: 
https://www.youtube.com/channel/UCSwWKE57C_Q6uKOFD2Gir-w 
Okejka to na tyle myślę że wam ten post się podobał myślę że dzisiaj jeszcze będzie jeden post lub jeszcze dwa :)

Paa ;*

Kupiłam Bonstersa :)

Cześć, ten post jest o tym że kupiłam bonstersa ( poprawcie mnie jak źle wymawiam ).
Tak więc kupiłam bonstersa iż aż temu że chcę chodzić do parku dla zwierzaków ponieważ będę szybciej zarabiała Sc, a aktualnie mam 36 Sc bo wydałam na zwierzaka :)
Opłaca się kupować zwierzaki więc polecam :)

To na tyle pa ;)