Cześć ! Jak widzicie są duże zmiany na blogu :) Mam współwłaściciela tego bloga :) KateMspStudio TV :) Jest nowe tło, nowa nazwa bloga i chyba tyle. Mam zamiar zrobić więcej zmian. A wgl. nie było postów bo szukałem jakiegoś ładnego tła na bloga itp. i mówię jeszcze raz będą większe zmiany na blogu więc się spodziewajcie nowych fajnych rzeczy :) Będę rozmyślał XD
Aktualnie siedzę na MSP i jest bardzo fajnie :) Zmieniłem wygląd ^^ Ale was to chyba nie obchodzi .___. Lecz dużo osób mn. już zaprasza do znaj mam albo 3 codziennie zaproszenia albo 1 .__. I jestem z was dumny :) W następnym poście będziemy pisali o Ntlew, która ma nowe konto na MSP ponieważ konto " Ntlew " jej ukradli i byłem smutny :'( Ale to nic bo ma nowe konto i będę jej pomagał z całego serca :) Ps: zrobiłem jej miniaturkę na odcinki ciekawe czy ją przyjmie XD
Okejka tu macie moje zdjęcia :)
Zapomniałem powiedzieć. Przepraszam że nie było tak długo tych postów ale nie miałem czasu, szkoła, i zmiany do tego bloga :(
Ale od poniedziałku do środy ( może ) będą posty o godzinie 20:00 ale jak nie będzie to znaczy że u mn. stawiają słupy i wyłączą prąd :( Więc jeszcze raz przepraszam ;3 Pozdrawiam Ntlew :) Paa ;*