sobota, 28 lutego 2015

Witaj na bloguuu ;*

Cześć ;) To jest pierwszy post na blogu więc to będzie post wprowadzający ;)
Miło że trafiłeś akurat na mojego bloga. Okej już mówię o sobie. 
Na MSP nazwyam się: Katerine135246
Mam 11 lat.
Nazywam się Weronika.
Prowadzę bloga (którego tu widzicie).
Lubię tańczyć.
Lubię rysować.
Kiedyś mój brat będzie nagrywał na YT z mojego kąta.
Znam Madame Vincent Vieszag.
I to by było na tyle o mnie. Będę tutaj miała serię z Moda od Kate ale to w następnym poście ;)

Mam nadzieję że wam ten post się podobał ;)

Paa. Tu zdjęcie mojej moviestar ;***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz