Nowy tydzień mody :) Kraina lodu !
Hejka. Jak oceniacie nowy tydzień mody na MSP z " Krainy lodu " ? Ja oceniam dobrze ponieważ konkurs fajny i nwm czy autorzy krainy lodu się zgodzili aby taki tydzień mody powstał na MSP. Jest to trochę dziwne ale jest też dobrze. Mam dwa stroje z tego: Anny i Elzy lecz one są na innym koncie :) I tu macie zdjęcia:
Anna
Elza
To na tyle w tym poście.
Paa ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz