niedziela, 1 marca 2015

Kupiłam Bonstersa :)

Cześć, ten post jest o tym że kupiłam bonstersa ( poprawcie mnie jak źle wymawiam ).
Tak więc kupiłam bonstersa iż aż temu że chcę chodzić do parku dla zwierzaków ponieważ będę szybciej zarabiała Sc, a aktualnie mam 36 Sc bo wydałam na zwierzaka :)
Opłaca się kupować zwierzaki więc polecam :)

To na tyle pa ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz