Cześć, ten post jest o tym że kupiłam bonstersa ( poprawcie mnie jak źle wymawiam ).
Tak więc kupiłam bonstersa iż aż temu że chcę chodzić do parku dla zwierzaków ponieważ będę szybciej zarabiała Sc, a aktualnie mam 36 Sc bo wydałam na zwierzaka :)
Opłaca się kupować zwierzaki więc polecam :)
To na tyle pa ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz