Hejka. To jest post informacyjny. W tym poście chciałbym powiedzieć że w dni szkolne będę pisał kiedy mi się chce, a w dni wolne od szkoły np. wakacje lub weekendy będę pisał trzy posty lub dwa :) Tak więc to na tyle z tych informacji :) Na MSP przyjmuję od 10 poziomu więc możecie mnie zapraszać :)
Nazwa: Katerine135246
Aktualnie siedzę na MSP więc czekam na zaproszenia :)
Paa ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz