niedziela, 15 marca 2015

Help me !

Cześć, pomużcie !

NWM co z tym zrobić ;-;
Pa ;* I Błagam o pomoc !

1 komentarz:

  1. To znaczy, że za dużo osób cię zgłosiło lub zablokowało i Moderatorzy skasowali Ci konto.

    OdpowiedzUsuń